درباره ما

فروشگاه اینترنتی سات استار

فروشگاه سات استار از سال ۱۳۸۸ با تامین کالاهای خرده فروشان فعالیت خود را شرو ع کرد و با بهره گیری از نیروهای کار با تجربه توانست اجناس با کیفیت و پرفروش بخشی از بازار را تامین کند . یا افزایش تقاضای مشتری برای خرید مستقیم اینترنتی این فروشگاه در این راستا تصمیم گرفت مرکزی برای عرضه مستقیم محصولات خود را به دست مشتری دایر کند و محصولات اورجینال و با کیفیت را در خدمت مشتریان قرار دهد.

کسب‌وکارهای بزرگ، مدیون فکرهای بزرگ هستند و فکرهای بزرگ به اهداف بزرگ و ارزشمند می‌اندیشند. ما در سات استار برای انتقال تجربه‌ی «خرید باهوش» به مشتریان خود اهداف دقیقی تعیین کرده‌ایم و برای رسیدن به آن اهداف همه اعضای تیم طبق یک برنامه‌ی مدون تلاش می‌کنند.

سات استار علاوه بر در نظر گرفتن ارائه خدمات قبل و حین ثبت و پرداخت یک سفارش، بر ارائه خدمات باکیفیت و مطلوب پس از فروش به مشتریان خود تأکید ویژه ای دارد و مبنای فعالیت و تعامل خود با مشتریان را توجه و احترام به ارزش های یک خرید واقعی از طرف خریدار می داند. ارزش هایی ساده اما بنیادین، هدایتگر، اثربخش و قابل احترام.

اعضا و بازدیدکنندگان گرامی می توانند از طریق کانال های ارتباطی وبسایت ، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را  ارائه دهند و یا در مورد موضوعات مرتبط با فعالیت وبسایت، درخواست راهنمایی کنند.